natural mokre krmivo

Mokré krmivo PLATINUM NATURAL

PLATINUM presne spĺňa potreby vášho psa: Čerstvé mäso. 100% chuť.

PLATINUM
Menu Fish + Chicken
Plnohodnotné mokré krmivo (paštéta) s kuracím mäsom a rybou.
viac info …
PLATINUM
Menu Turkey + Salmon

Plnohodnotné mokré krmivo (paštéta) s morčacím mäsom a lososom.
viac info …
PLATINUM
Menu Chicken

Plnohodnotné mokré krmivo (paštéta) s kuracím mäsom.
viac info …

 

Ďalšie informácie


Rozdiel v Platinum Menu

rozdiel_platinum_menu

Menej je niekedy viac!

U psieho krmiva je tiež veľmi dôležitá jeho stráviteľnosť. PLATINUM MENU je v tejto disciplíne jednotkou na trhu: V porovnaní s ostatnými podobnými krmivami, u ktorých je pre psa zužitkovateľných maximálne 10 až 23% z celkového objemu krmiva, je PLATINUM MENU so svojou výnimočnou stráviteľnosťou niekoľkonásobne výdatnejšie!

Prakticky to znamená, že každé 375 gramové balenie PLATINUM MENU zodpovedá výživnou hodnotou jednému 800 gramovému balenie bežného krmiva v konzerve. Vášmu psovi teda stačí oveľa menej krmiva PLATINUM Menu. Ruka v ruke ide finančná nenáročnosť a lepšie trávenie.

PLATINUM Menu je len krátko tepelne upravené vo vlastnej šťave bez pridanej vody. Preto si zachováva svoju pôvodnú mäsovú vôňu i chuť. Váš pes bude nadšený.

PLATINUM Menu Paštéta je balená v praktickom a inovatívnym Tetra Pak obale.

Obaly od PLATINUM Menu sú 100% recyklovateľné.


Receptúra Platinum Menu


receptura_platinum_menu

Jednoduchá a 100% prírodné

Plnohodnotné krmivo pre dospelých psov vyrobené z veľmi kvalitných surovín, ktoré sú určené pre ľudskú spotrebu. Krmivo je vďaka svojmu prirodzene zdravému zloženiu a optimálnej stráviteľnosti vhodné pre psa každého veku a rasy. Neobsahuje zdraviu škodlivé zložky.

Ingrediencie:

  • Minimálne 83% čerstvého mäsa / čerstvých rýb
  • 0% pridanej vody
  • Zemiaky alebo ryža s obsahom potrebných uhľohydrátov
  • Zelenina a prírodné antioxidanty
  • Tuky a oleje pochádzajúce výhradne z čerstvého mäsa

Príprava Platinum Menu

Pre naše psy len to najlepšie

Vďaka špeciálnemu postupu tepelnej úpravy zostanú v krmive obsiahnuté všetky, pre psy dôležité látky a vitamíny. Pri výrobe PLATINUM Menu paštéty sa mäso tepelne upraví len vo vlastnej šťave bez pridania vody. Táto výroba je nielen mimoriadne šetrná, ale dokonca zabezpečí, aby všetky dôležité živiny zostali zachované a neriedené. V PLATINUM Menu nie sú žiadne živočíšne odpady, dochucovadlá, chemické konzervanty, ani vedľajšie produkty rastlinného alebo živočíšneho pôvodu.

Menej je niekedy viac!

U psieho krmiva je tiež veľmi dôležitá jeho stráviteľnosť. PLATINUM MENU je v tejto disciplíne jednotkou na trhu: V porovnaní s ostatnými podobnými krmivami, u ktorých je pre psa zužitkovateľných maximálne 10 až 23% z celkového objemu krmiva, je PLATINUM MENU so svojou 35% stráviteľnosťou niekoľkonásobne výdatnejšie!

Prakticky to znamená, že každé 375 gramové balenie PLATINUM MENU zodpovedá výživnou hodnotou jednému 800 gramovému balenie bežného krmiva v konzerve. Vášmu psovi teda stačí oveľa menej krmiva PLATINUM Menu. Ruka v ruke ide finančná nenáročnosť a lepšie trávenie!

Kratšia doba varenia: viac živín a väčšiu chuť

priprava_platinum_menu_varenie


Benefity Platinum Menu

benefity_platinum_menu

Veľké svaly (nárast svalovej hmoty)

Vysoko kvalitné proteíny z čerstvého mäsa / čerstvých rýb stimulujú rast svalov.

Lesklá srsť

Vďaka hodnotným za studena lisovaným olejom, ktoré sú obsiahnuté v krmive a rýdzej kvalite našich ingrediencií (bez pridaných látok).

Ľahké trávenie

Platinum Menu obsahuje vysoko kvalitné, ľahko stráviteľné proteíny z 83% mäsa / rýb, ktoré “…. a to je kľúčové …” nie sú znehodnotené dlhou tepelnou úpravou. Nezaťažujeú pečeň, obličky ani kožu trávením zložiek, ktoré psy k svojmu životu nepotrebujú.

Menej “darčekov”

Pretože je PLATINUM optimálne trávené, psy nemávajú vetry ani hnačka. Dokonca aj “darčeky”, ktoré po sebe zanechávajú, sú menšie a pevnejšie.

Žiadna neznášanlivosť alebo alergie

Platinum sa strávi tak ľahko preto, že je 100% prírodné. Intolerancia je veľmi výnimočná. Metabolizmus nie je zaťažený teplom poškodeným obsahom, ktorý môže spôsobiť nevysvetliteľné, svrbeniu alebo kožné problémy.